Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamila z Warszawy

Dziwny guzek pod brzuchem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamila z Warszawy
Dzień dobry. Od jakiegos czasu wyczuwam guza pod brzuchem. Byłam u lekarza ale pani doktor powiedziała, iż może byc to infekcja układu moczowego i przepisała tabletki. On jednak nie zniknął. mam go już ponad 2 lata. teraz jednak jest wydaje mi się coraz większy. nie jest on wyczuwalny gdy badany jest w pozycji leżącej. Gdy stoję nie ma problemu z jego umiejscowieniem. Jestem osoba w dużą nadwagą. Czy dany guzek może być tłuszczakiem? Czy bedzie on widoczny na badaniu USG? Wydaje mi sie iz obok już istniejącego powstaje nowy bardziej ułożony w kierunku lewego biodra. Jeżeli chodzi o zmiany guzkowate miałam usówane pół roku temu włukniaki i zmiany podobne z nóg. wszystkie były łagodne. nie wiem czy może to mieć związek z owym guzkiem pod brzuchem.Dziekuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Tak głęboko usadowiony guz w powłokach brzusznych może być tłuszczakiem. Powinien być łatwo zobrazowany w badaniu USG. Najlepiej go usunąć w całości i poddać badaniu histopatologicznemu. Wtedy wszystko się wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość minimanimo
Sądzę, że to przepuklina. Sprawdź: http://leczenie-przepukliny.blogspot.com/2014/12/przepuklina-brzuszna-czym-jest-objawy.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ada
Ja mam cos podobnego taka kuleczka którą moge przesuwać po calym brzuchu, a jak mocniej nadusze to strasznie boli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Poszukaj na: http://www.bolimnie.com/galeria-chorob znajdziesz dużo zdjęć jak mogą wyglądać choroby ludzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.