Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość wojtek

Mały guzek, narośl przy odbycie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtek
Witam # dni temu zauważylem ze zrobila mi sie taka mala narosl przy odbycie. Jest to tak jakby kulka która da sie ruszac, w srodku jest twarda. Normalnie nic mnie nie boli, jedynie przy wyproznianie czasami cos zaszczypie i gdy dotkne tej okolicy czystym papierem to jest taka jakby ropa. Co to może być ? Pamietam ze jakis rok temu mialem podopne szczypanie ale nie bylo guzka, teraz jest. czekam na odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Być może to ropień okołoodbytniczy, żylak lub nadmiar skóry. Aby rozstrzygnąć przyczynę musi zbadać Pana lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wojtek
To w ktorym przypadku konieczna jest wizyta u lekarza, bo słyszalek ze ta zakrzepica zyly czy cos w tym stylu jest nie grozna i jej przyczyna moze byc jakis nadmierny wysilek itd i ze moze sie samo wchlonac ? Jesli wizyta to ujakiego lekarza i jakie skierowania trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wojtek
Jestem juz zdecydowany isc do lekarza ale nie wiem gdzie?? zna ktos jakiegos proktologa, chirurga w krakowie ?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby odbytu zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.