Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ciekawski

Twarda grudka na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ciekawski
Witam. Mam 18 lat lecz mój problem dostrzegłem już wcześniej. Otóż w górnej części penisa dokładnie po jego lewej stronie, pod skórą znajduje się dość twarda grudka, nie wywołuje to bólu, ani zaczerwień lecz wygląda dość dziwnie, podczas gdy penis jest w spoczynku jest niemal niewidoczna, lecz kiedy jest w zwodzie staje się widoczna. Po ściśnięciu skóry w tym miejscu z rej grudki wydostaje się biła substancja, w niewielkich ilościach, przypomina to wyciskanie pryszcza od kilku lat, jednak ten jest twardy, jakby kamyczek. Chciałbym się dowiedzieć co to może być? Czy jest to niebezpieczne i czy wymaga leczenia oraz gdzie powinienem się z tym zgłosić. Pozdrawiam i liczę na szybką odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To pewnie krostka już nadkażona bakteriami przez wyciskanie. Dlatego najlepiej takich zmian nie wyciskać. Można udać się do dermatologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa i napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.