Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aga 31 lat

Guzek na kości przedramienia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aga 31 lat
Od kilku dni mam na prawej ręce - między nadgarstkiem i łokciem zgrubienie. Jest ono twarde, tak jakby na kości nie przesuwa się pod skórą. Jest wielkości około 1 cm i ma jajowaty kształt. Czasem odczuwam lekki ból gdy np. potrząsnę ręką. Czasem odczuwam też lekkie mrowienie palców u rąk.Dodam, że coś podobnego miałam 6 lat temu w tym samym miejscu. Wtedy w ciągu jednej nocy pojawił mi się na ręce dokładnie w tym miejscu co teraz guzek - skóra na nim była zaczerwieniona i opuchnięta i bardzo bolało pod dotykiem. Po kilku dniach zaczerwienienie i opuchlizna zeszły ale pozostał niebolesny guzek. Poszłam do lekarza, skierowano mnie na szczegółowe badania krwi. Zanim dostałam wyniki guzek znikną ( wyniki były w porządku) i na tym się to wtedy skończyło. Teraz problem powrócił kilka dni temu, ale już be zaczerwienienia i opuchlizny. Co to może być? Bardzo się tym denerwuję. Proszę o chociaż przybliżoną diagnozę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być ganglion. Może Pani udać się do chirurga na konsultację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Poszukaj na: http://www.bolimnie.com/galeria-chorob znajdziesz dużo zdjęć jak mogą wyglądać choroby człowieka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.