Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Krystyna

Guzek nad obojczykiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystyna
Dzień dobry, mam 65 lat i cierpię na przewlekłą niewydolność krążeniowo-oddechową. Jestem otyłą osobą (BMI- 34). Choruję na nadciśnienie. Od jakiegoś czasu dużo kaszlę. Wyczuwam nad obojczykiem po stronie lewej spoisty elastyczny guzek. Co to może być? Proszę o szczerą odpowiedź. Krystyna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być powiększony węzeł chłonny nadobojczykowy. Radzę niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
NA kości obojczykowej od 7 lat mam ,,coś* podobnego do guza . Rodzice mówili ze to nie groźne ze to zniknie ale juz 7 lat nie znika.. Ma średnice ok.centymetra i się porusza po tej kości . Czasem mnie boli i kluje, Czy to groźne? I co to może być ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
Ale mam wrażenie ze on nie jest przytwierdzony do kości . po prostu jak ruszę ramieniem to jest pod kością a jak wyprostuje to wychodzi i jest na kości . A jak to się usuwa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta
idę z tym dziś do lekarza. dam znać co mi powiedział

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta
Lekarz powiedział, że to jest powiększony węzeł chłonny. przepisał antybiotyk. jeśli guzek nie zmniejszy się lub nie zniknie zleci mi dalsze badania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.