Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomek

Masturbacja a problemy ze wzwodem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek
Dzien dobry mam pytanie moze smieszne ale tak jest... zaczelem masturbacje w mlodym wieku okolo 13 lat czy to mozliwe ze poprostu krotko mowiac go wymeczylem ... teraz mam 22 i mam problem ze wzodem gdy zblirzam sie do dziewczyny to wogole go nie osiagam... nie wiem dlaczego bardzo mnie to martwi bo nie moge normamnie zyc... bardzo prosze o pomoc Dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Proszę skonsultować się z urologiem, jeśli lekarz nie znajdzie przyczyny organicznej to wówczas niezbędna będzie konsultacja z seksuologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Myszka
To nie jest tak młody przyjacielu że podchodzisz do dziewczyny i już ma stać jak bandyta w lesie. Nie wszyscy są tacy sami. Jednemu może *zagrać* od powiewu wiatru, a drugi potrzebuje więcej - potrzebuje pieszczoty, bliskości dziewczyny. Jednego podnieca sama fotka , a drugiego dopiero dotyk, zapach. Moja rada - nie wbijaj sobie problemu w głowę, tylko zwiąż sie z dziewczyną i zobaczysz że jak przyjdzie co do czego to wszystko zagra. Życzę powodzenia. Ps Pierwsze śliwki robaczywki :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.