Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Władek

Wyczuwalny guz z lewej strony brzucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Władek
O trzech tygodni wyczuwam guzek w dolnej i lewej części brzucha m miejscu gdzie są włosy łonowe przy penisie.W obecnej chwili tylko czuję że jest. Nie boli mnie przy oddawaniu moczu czy stolca. jak stanę prosto i wciągnę brzuch to po lewej stronie widzę wybrzuszenie tak jakby spuchło od ugryzienia komara.Przy naduszaniu się do oddania stolca napina się tak jak by to było jelito pełne kału.Od kilku dni mam zaparcia może to jest skutkiem tego.Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być włókniaczek, tłuszczak lub przepuklina pachwinowa. Radzę skonsultować się z chirurgiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
to jest przępuklina pachwinowa. Miałem taką. Na 3 dni trzeba iść zeszyć to do szpitala. To jest zabieg. Nie ma obaw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
A jeżeli pójdę w pon. najbliższy do szpitala to nic się nie stanie ? Ponieważ jestem poza moim miastem :* ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
A i czy na pewno jest to przepuklina ponieważ jak czytałem występuje gdzieś w okolicach moszny i wyżej a ból mój znajduję się nad pępkiem pare cm jak wyżej napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
Nie tutaj ^^ Przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.