Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość tomek

Polip włóknisto-nabłonkowy na żołędziu penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomek
Witam mam na imię Tomek mam 30 lat a mój problrm polega na tym ze miełem wykonany 6 lat temu zabieg całkowitego obrzezania z powodu lekkiej stulejki i zbliznowacenia napletka, po zabiegu koniec żołędzia był suchy ale z czasem od około 2 lat wokół ujścia cewki moczowej zrobiła mi się czerwona plama która w stanie spoczynku jest jakby pomarszczona,lekarz zalecił pobrać wycinek do badań,wyniki polip włuknisto-nabłonkowy jak lekarz powiedział że to nic groźnego poprostu czubek żołędzia jest cały czas narażony na otarcia i to dlatgego,przepisał krem sterydowy Diprolene który stosuję od miesiąca 3 razy dziennie i nie widzę żadnej poprawy,bardzo proszę o pomoc co mam dalej robić czy jedynym wyjściem będzie usunięcie tego chirurgicznie? boję się żeby z tego nie zrobił się jakiś nowotwór pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jest to zmiana łagodna. Ale radzę skonsultować się z urologiem, ponieważ może zajść konieczność usunięcia zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
czy jest możliwość że zrobi się z tej zmiany jakiś stan przed lub nowotworowy? jak wygląda taki zabieg słyszałem żę stosuje się przeszczep w takiej sytuacji czy pozostaną duże blizny? dziękuję za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.