Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Monika

Powracający czerwony guzek w okolicy kości ogonowej pomiędzy pośladkami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika
Mam 24 lata i jestem kobieta. Okolo 6 miesiecy temu zauwazylam czerwony guzek w okolicy kosci ogonowej w gornej czesci posladkow z lewej strony. Guz ten bolal przez okolo 4 dni. Nie moglam siedziec, chodzic ani spac. Poczym zniknol i wszystko wrocilo do normy. Okolo 3 dni temu pojawil sie znow. Tez boli i jest czerwony okolo 2 cm. Nie wiem co mam robic. Czytalam duzo na temat Torbiela i Czyraka ale wydaje mi sie, ze to nie jest to. Co to moze byc i jak to leczyc? Czy konieczne bedzie usuniecie? Z gory dziekuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Trudno powiedzieć jak wyglądać będzie leczenie nie widząc zmiany. To może być ropień. Najlepiej udać się do chirurga osobiście. Na początek lekarz zastosuje pewnie antybiotykoterapię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja
antybiotyk albo od razu cięcie. Ja właśnie wyszłam ze szpitala, miałam dokładnie to samo, tylko od razu jak miałam problemy z chodzeniem udałam się do chirurga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eeeeee
pomoze masc fucidin ja tez mjalem wyciete ale to znowu wraca i smarule wlasnie ta mascia i tylko ona pomaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.