Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dariusz

Dziwny ból rozpierania w dole pleców po jedzeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dariusz
Codziennie wieczór ok. 22 czuję bardzo silny głód. Ostatni posiłek jadam ok. 19. Pomimo tego głodu o 22 nie jem nic. Rano jak wstaję jest mi niedobrze, mdli mnie. Po jakinś czasie (kilkanaście lub kilkadziesiąt minut) wszystko wraca do normy. Również zaraz po wstaniu do max 1h idę do WC się wypróżnić. Jak zjem śniadanie to praktycznie od razu czuję taki dziwny ból rozpierania w dole pleców po lewej stronie, blisko miednicy. Zazwyczja później ten ból przechodzi w okolice żołądka i mnie męczy przez większość dnia. Jest to ciągły słaby ból. Zauważyłem również, że jak coś robię lub niosę coś co waży kilka kg to ból mi przechodzi. Potem po jakimś czasie znowu wraca. Wykonałem następujące badania: mocz, morfologia, ob, amylaze w krwi, aspat, alat, ggtp, fosfotaza zasadowa, Fe, pasożyty w kale, krew utajona, usg jamy brzusznej, kolonoskopia. Czy zatem tłumaczyć te bóle??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Czy wyniki powyższych badań były prawidłowe? Czy badał Pana lekarz? Jeśli nie to powinien Pan zgłosić się osobiście do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość beatab29
Jak bała robiona kolonoskopia to lekarz napewno przeprowadziła badania.Jak czytam takie pytania to mi sie krew w żyłach gotuje!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Dobrze by było jeszcze wykonać gastroskopię, aby poszukać patologii w zakresie żołądka lub/i dwunastnicy. Jeśli i to badanie wyszłoby prawidłowo prawdopodobnie powodem tych dolegliwości są zaburzenia czynnościowe jelit czyli zespół jelita drażliwego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.