Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kamilla

Hemoroidy a miłość grecka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilla
Od 10 lat mam hemoroidy. Po porodzie pojawiło się ich znacznie więcej i są już w tak zaawansowanym stopniu, że nie chowają się do środka tylko kilka z nich stale jest na zewnątrz odbytu. Podczas oddawania stolca okolica zwieracza nabrzmiewa i dopiero po krótkiej chwili jest ok ale oczywiście takie wiszące nie wypełnione krwią hemoroidy zostają. Mimo tego bardzo podnieca mnie sex analny, lubimy się kochać z mężem w ten sposób, choć nie robimy tego często. Chwilkę po stosunku odczuwam minimalny ból (dyskomfort) ale to szybko ustępuje. Proszę odpowiedzieć, czy mimo, że nie czuję bólu a mam skłonności do hemoroidów to może ich przybyć, lub stać się coś gorszego? Niebawem zdecyduję się na jakąś metodę ich usunięcia ale czy po ich usunięciu (o ile nie będzie przeciw skazań) będę mogła kochać się jeszcze w ten sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Na pewno trzeba ustalić przyczynę powsawania hemoroidów w tym wypadku i zastanowić się nad zabiegiem ich usunięcia. Na pewno po zabiegu będzie Pani łatwiej funkcjonować w niektórych czynnościach niż obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość garbusa!
polecam zabieg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz odbyt choroby zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.