Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość P.S

Operacja zatok szczękowych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość P.S
Witam! w sierpniu przeszedłem zabieg zatok szczękowych po raz drugi(pierwszy zabieg był w 2006 r),wczoraj odebrałem winiki z badania histopatologicznego ,niestety informacji na temat rozpoznania za wiele nie usłyszałem tylko że powinienem brać leki przeciwgrzybiczne ,tylko jakie to pani doktor za bardzo nie wiedziała Więc jak mam sie leczyć i zapobiegać nawrotom ? bo wiem tyle że w moim organizmie jest jakiś grzyb!?bardzo prosze o wyjaśnienie mojego rozpoznania i radę gdzie dalej mam z tym isć? rozpoznanie;1.sinusitis mycotica- aspergillosis.2. rhinitis chronica medii gradus sine neoplasmate.3 .rhinitis polyposa chronica sine neoplasmate, w nacieku zapalnym dominują limfocyty.4. sinusitis chronica polyposa massiva sine neoplasmate.5. polypi inflammatorii. w nacieku zapalnym dominują limfocyty. Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.