Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Hanna

Zwisająca skóra z odbytu a w niej twardy guzek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hanna
Już od długiego czasu przy odbycie zwisa mi luźno fragment skóry. Kiedy go naciskam czuje pod palcami okrągły guzek, wielkości małego groszku. Czynności tej towarzyszy lekki ból. Poza tym nie czuję z tego powodu żadnego dyskomfortu. Jednak chciałabym się dowiedzieć co to jest i w jaki sposób mogę się pozbyć tego nieestetycznego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Powinien zbadać Cię chirurg. To może być żylak odbytu lub ropień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość feniks
mam podobnie niby nic mnie nie boli troszk swedzi i taka skorka wychodzaca jest bylem u lekarza niby to nie zylaki ale takie cos po hemoroidach powiedzieli sumie bylem u dwoch protologow ze to taka zmiana skorna po hemoroidach i nie mam czym sie martwic choc mi to przeszkadza jedyne co proponowali ewentualny zabieg laserowo lub uciac normalnie narazie nie chce tego ruszac i tagze zalecai nie ruszac tego jesli mi nie przeszkadza jednym slowem du piata sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lidka
Ja mam coś podobnego, przy badaniu ginekologicznym lekarz zwrocił na to uwagę i powiedział że to może być polip, mam zamiar udać się do specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz odbyt choroby zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jjjj
To fałd anodermy a w środku żylak zewnętrzny. Może tworzyć zakrzep właśnie w fałdzie. U mnie jest coś takiego. lekarz to potwierdził i w przyszły piątek idę wyciąć fałd łącznie z tą poszerzoną żyłą. Mam nadzieję, że do piątku zakrzep się nie pojawi :) Biorę diosminę. 2 miesiące miałam usuwany duży zakrzep chirurgicznie, teraz będzie laser. Hemo wew max 1 stopień, więc nawet nie wiem od czego to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.