Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha w okolicy pępka


Gość Zuza

Rekomendowane odpowiedzi

Od roku z przerwami doklucza mi bol brzucha w okolicy pepka. robilam badania i stwierdzono u mnie dwie sledziony, jedna powiekszona do 13 cm. Lecz lekarze dalej nie wiedza.a z czego ten bol brzucha. Prosze o pomoc w tej sprawie. Jesli jest to mozliwe to prosze odpowiedz wyslac na adres meilowy balus83@wp.pl. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem czy to pytanie powinnam zadać chirurgowi ale nie wiem co mam robić. Mam 14 lat i co dziennie najczęściej rano mam kucia w brzuch w okolicy pępka i i co najmniej pół godziny siedzę w toalecie bo muszę się załatwić. miałam badanie moczu i nic miałam badanie krwi na sprawdzenie czy mam zapalenie narządów wewnętrznych i też nic teraz miałam badanie krwi na trzustkę i wątrobę i czekam na wynik, mam tez skierowanie na gastroskopie. Przez to nie chodzę do szkoły i dużo opuszczam nie wiem co mam robić * ( Najgorsze jest to że mam powoli przestaje mi wierzyć że na prawdę mnie boli , a ja nie kłamie to naprawdę mnie boli . Najgorsze jest to że nie wiem co mi jest i jak mogę powstrzymać te bóle . Dodam jeszcze że mam Dyskopatie dwu poziomową i rwę kulszową i na te bóle brałam ketonal setkę i dikloratio uno . Na te bóle brzucha biorę ketonal i pelargine w czopkach i pomaga mi tylko na chwile potem znowu już nie tak mocno ale boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×