Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agnieszka

Czy ból w okolicy kości ogonowej to wyłącznie objawy ropienia krzyżowo-guzicznego?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka
Dzien dobry. Od 2 tygodni odczuwam ból w okolicy kości ogonowej. Wczesniej miewałam takie bóle ale trwało to góra dzien i po zjedzeniu tabletki przeciwbólowej ból ustawał. Teraz ból ten trwa juz dwa tygodnie najczesciej odczuwam go gdy chodze prominiuje on do posladka i powoduje ze kuleje na prawą nogę. Czytałam o ropieniu jednak wielu ludzi czuje ból po dotknięciu tego miejsca i czuje jakis guzek ja tego nie wyczuwam. Raczej jest to ból w środku taki trudno do konkretnego zlokalizowania. Ból czuje tez podczas leżenia na plecach i obracania sie. Mam pytanie czy po takich objawach mozna to zdiagnozować jezeli nie to o jakie skierowania powinnam poprosic lekarza rodzinnego zdjęcie kości ogonowej czy kręgosłupa czesci krzyżowej a moze skierowanie do specjalisty chirurga czy moze ortopedy? Z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To objawy rwy kulszowej, radzę udać się do lekarza rodzinnego, który to potwierdzi i ewentualnie skieruje do neurologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka
Byłam dzis u lekarza ale on nic nie zdiagnozował poniewaz byłam po ketanolu i za bardzo nie odczywałam bólu w miejscach gdzie mnie badał za to dał mi skierowanie do chirurga i neurologa a wybrałam sie do niego ponieważ do wszstkich wczesniejszych objawów doszły dzis zawroty głowy łącznie z porannym omdleniem oraz odruchy wymiotne i mrowienie w dłoniach. zaznaczam odrazu ze nie jestem w ciązy. Czy cały czas sa to objawy rwy kulszowej? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karol
zasuwaj do chirurga to napewno ropien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monika
Ja miałam takie same objawy,przez pół roku lekarze leczyli mnie na rwę kulszową a okazało się,że mam kokocydynię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość katarzyna
dzień dobry mam poszerzenie więzozrostów pomiedzy trzonami guzniczej oraz kościa guzniczą prosze odpowiedz szybko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość obolały
witam mam problem bolała mnie kość ogonowa a teraz mam guza i puchnie. Boli i przeszkadza. Czy to przejdzie samo? Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daniel
Witam mam problem boli mnei i mam bardzo spuchnięte nad odbytem taka czerwona kulka to jest co mam zrobić nie moge nawet usiąść bo ból jest straszny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość misia
Witam. Mam problem od tygodnia wyrósł mi guzek wyżej kości ogonowej. Boli przy siadaniu i leżeniu na plecach. zgrubienie jest czerwone w środku z białą kropeczką tak jakby *syfek*. Co to może być? Błagam pomóżcie. Smaruje mascia przeciwbolowo-zapalna ale to prawie nic nie pomaga. Nie chce iść do lekarza bo strasznie sie boje. Proszę o szybka pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.