Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ryszard

Wypróżnianie na czerwono, dieta czy choroba?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ryszard
Dzień dobry. Jakiś tydzień temu miałem wykonywaną kolonoskopię. W badaniu nie stwierdzono zmian w jelicie grubym. Dzisiaj po wypróżnieniu stwierdziłem, że woda zabarwiła się lekko na czerwono. Stolec nie był pokryty krwią świeżą. W niedzielę na obiad jadłem buraki. Mam następujące pytanie - czy zabarwienie wody mogło być spowodowane tymi burakami? Czy jeśli miałbym krwawienie utajone to czy woda może się zabarwiać wtedy na czerwono? Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To pewnie skutek spożywania buraków. Może Pan dla pewności wykonać test na krew utajoną w kale, ale skoro kolonoskopia nic nie uchwyciła to prawdopodobieństwo krwawienia jest małe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zmartwiony
Mam identyczne objawy z tym, że nie robiłem kolonoskopii ani żadnych innych badań. Bardzo się martwię. Czy jakiś specjalista mógłby się wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adam
Po zjedzeniu buraczków, ćwikły czy jak to tam zwał zawsze mam czerwony stolec :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób odbytu http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.