Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie przy wstrzymywaniu kłau


Gość kupis

Rekomendowane odpowiedzi

Hem mam problem... a mianowicie dwa.mialem robiona tc glowy i tez koloskopie.wszystlo wyszło ok .w jelitach ok tylko przy odbycie 3 małe blizenki i dlatego ponoc miałem krew na kale.i tu moje pytanie poniewasz juz od 3 mies w odbycie odczuwam lekkie kłucie tzn takie lekko zakłuje i przejdzie i najczesciej przy jakims ruchu i niewiem czym to spodowane...tzn albo zakłuje albo nie i to zalezy jak sie uwidzi albo tak albo nie ..ostatnio zauwazyłem ze jak wstrzymam kal to mnie moze lekko zakłuc i zaraz przejdzie...czy to moze byc rak odbytu?kał mam noramlny raz albo 2 lub wogole na dzien.bez krwi.a jak sikałem i sie rozluzniłem to raz mnie zakuło.miałem tez badanie palem przez odbyt i tez nic ale to było przed tym kluciem lekkim, 2 sprawa poniewasz od pewnego czasu jak spie to mi dretwieja palce i dlonie od rak tylko ze ja lubie na nich spac albo bokiem i to mi strasznie przeszkadza....czy to moze byc od jakiegos guza muzgu? chodze na silownie i jak cwicze to wyginam rece i jak je prostuje to mnie boli i potem w nocu dretwieje jak leze na nich.niewiem czy to od tych cwiczen albo od lezenia na rekach.bo wczesniej tez tak spałem i nic mi nie dretwiało...to od czego to moze byc? dodam tylko ze kiedys ale to raz mi jakos nogi zdretwiały ale to sie w jakiejs dziwnej pozycji obudziłem wziołem je do góry i przeszło.a jak sie opieram dlugo na rece to mi na palcach czuje mrowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×