Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomek

Fałd skóry za penisem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek
Jestem rowno dwa tygodnie po zabiegu plastyki wędzidełka szwy zaczynaja sie rozpuszczac, moge juz sciagnac napletek przy pelnym wzwodzie ale zauwazylem ze dalej (mimo iz nie czuje bolu zwiazanego z krotkim wedzidelkiem) robi sie fałd skory zaraz za zoledziem. Czy to normalne i czy da sie z tym normalnie funkcjonowac? wiem ze u innych skora ta jest rozciagnieta na calej dlugosci czlonka a u mnie jakby bylo jej za duzo i zawija sie. Czy to normalne??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Bez badania trudno stwierdzić czy to, co Pan opisuje jest stanem prawidłowym. Jeśli możliwe jest całkowite odciągnięcie napletka i nie występuje przy tym ból to jest to stan prawidłowy. Warto jednak podczas wizyty kontrolnej zwrócić na to uwagę lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
Nie nie wystepuje przy tym ból, chodzi mi jedynie o estetyke i o to czy nie bedzie to sprawiac klopotow podczas stosunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej
Ja mam cos podobnego nie wiem co z tym zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arek
Ja mam to samo....i podobne pytania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotrek
Ja mam podobny problem i też nie wiem co mam robić a do lekarza jakoś bym nie chciał iść*( mianowicie napletek bez problemu cały ściagam ale się robią takie fałdy jakby i jak puszczę to się nasówa na żołędź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
Po prostu macie za dużo skóry na napletku. Obrzezanie załatwia sprawę, u niektórych także plastyk wędzidęłka, ale nie zawsze. Nie powinno to przeszkadzać, aczkolwiek niektórzy ludzie nie odczuwają przez to pełnej sadyswakcji seksualnej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.