Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wiesia

Wycięcie całego pęcherzyka żółciowego zamiast polipa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiesia
Witam Jestem po zabiegu laporoskopowym 7 tygodni. Do szpitala poszłam na zabieg wycięcia polipa wielkości 1 cm na pęcherzyku żółciowym. Z taką świadomością bynajmniej żyłam około miesiąca. Na wizycie u lekarza rodzinnego dowiedziałam się, iż nie posiadam pęcherzyka. Czy to jest normalne przy zabiegach? Jestem pewna że nie wyraziłabym zgody na jego wycięcie. Teraz cierpię bóle. Mam pracę siedzącą i cokolwiek zjem jestem w okolicach brzucha spuchnięta jak ciężarna w siódmym miesiącu ciąży. Co mi Dr poleci na moją udrękę? Czasu nie wrócę i muszę pracować przy komputerze nawet po 14 godzin ( powód :niskie dochody). :((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jeśli był to zabieg laparoskopowy to na pewno chodziło o usunięcie całego pęcherzyka żółciowego. Musi Pani zatem zmienić dietę. Także radzę skonsultować dolegliwości z lekarzem. http://www.echirurgia.pl/diety/dieta_pecherzyk.htm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alicja
Jestem po zabiegu laparoskopowym na woreczek żółciowy 3 lata.Robiłam RTG kręgosłupa i okazało się ,ze mam klamrę pooperacyjna.Czy to możliwe, ze zostawia się klamry po operacjach laparoskopowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jolka
ALICJO! zostawia się te klamry są z tytanu ,ale juz rezonansu nie bedziesz mogła mieć ,15 lat mam te klamry! odczuwam bóle w tym miejscu od czasu do czasu! pamiętaj gdy kiedykolwiek będziesz miała mieć rezonans to powiedz lekarzowi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.