Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aneta

Czy po operacji przepukliny mosznowej można i to nie zaszkodzi mojemu dziecku operować przepuklinę pachwinową?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aneta
Mój 3.5letni synek miał w sobotę z operowaną przepuklinę mosznową,oczywiście już późnym popołudniem byliśmy w domu i wydawałoby się ,że jest wszystko o.k. lecz niestety już w niedzielę wieczorem synek skarżył się na ból z drugiej stronylewej i co????okazało sie ,że wyskoczyła mu już przepuklina pachwinowa.Pan doktor już we wtorek lub czwartek chce ją zoperować.Czy to nie zaszkodzi mojemu dziecku???Mam wiele obaw i nie wiem co robić????Proszę o odpowiedź.Muszę też dodać,że synek miał też odklejanego,czyszczonego siusiaczka i chyba te napięcia przed wypróżnieniem,ktore sprawiały mu ból przyczyniły się do całej tej sytuacjii???!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
Decyzja zawsze nalezy do lekarza, widocznie lekarz stwierdził przepuchlinę zadzierzgniętą,lub uwięźniętą.I to przyśpiesz konieczność operacji.W innych przypadkach okres przerwy,to 4 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie ma żadnych przeciwskazań przed wykonaniem plastyki przepukliny pachwinowej po drugiej stronie. Można ją swobodnie wykonać bez obaw. Oczywiście parcie na mocz może mieć wpływ na powstawanie przepukliny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.