Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marcin

Powiększone jądro po operacji przepukliny pachwinowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin
4 tygodnie temu przeszedłem operacje przepukliny prawostronnej pachwinowej. operacja się udała, ale od tego czasu prawe jądro mam powiększone, zaczerwienione i obolałe, mam także problemy z chodzeniem. Czy powinienem zgłosić się do lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej zgłosić się do lekarza na kontrolę, trudno określić czy zabieg wykonano prawidłowo czy jest to stan prawidłowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Witam, Przepuklinę operowano mi prawie miesiąc temu. 2-3 dni po niej zauważyłem, że mam powiększone jądro. Udałem się do chirurga-urologa, który sprawdził na USG i powiedział ze nic groźnego się w jądrze nie dzieje. W dniu dzisiejszym jądro mam trochę powiększone i twarde. Czy jest to normalny objaw? Czy to minie? Dodam, że mam żylaki powrózka nasiennego i one też się powiększyły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Konrad
Witam, Jakieś 2 lata temu przeszedłem operację przepukliny pachwinowej. Nie było żadnych powikłań. Nie odczuwam w ogóle bólu ale jednak lewe jądro jest nadal większe. Jest to dość spore powiększenie, które jednak mi w niczym nie przeszkadza. Czy powinienem się zobaczyć z lekarzem? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.