Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Piotr

Ból pulsujący od podbrzusza poprzez penisa do jąder

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr
Od 4 dni boli mnie podbrzusze 6-7 cm pod pępkiem - po lewj i prawej stronie czuję małe zgrubienia. Ból jest bardzo dziwny nie mogę się odgiąć w tył ponieważ odrazu czuję jakby ciśnienie wewnątrz penisa miało zaraz mnie rozerwać. Bardzo nieprzyjemne uczucie. W ciągu 4 tygodni miałem gorączkę, kaszel, katar, grypę rzołądkową, biegunkę, wymioty oraz bóle pleców. Mam dopiero 23 lata i jeszcze nie miałem takich problemów. Czym może być to spowodowane? Czy zrobić badania moczu oraz badania krwi np. na jakąś chorobę weneryczną ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
Napewno nie jest ,to choroba weneryczna,należy udać się do lekarza,który skieruje na badania labortoryjne,przyczyn może być kilka,ale wygląda na powikłania pogrypowe,przeziębienie pęcherza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zosia
moi maz od kilku dni nazeka na bole w plecach i brzuchu dzis zalatwil sie krwia i boli go prawe jadro jak moge mu pomuc nie chyba nie ma wyrostka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.