Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość lidka

Guzek w okolicy pachwiny, który powiększa się podczas miesiączki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lidka
Witam Od kliku miesiecu zauważyłam dziwnego guzka w okolicy pachwiny Jest wielkości paznokcia( u kciuka) i ma barwę -siwy fiolet?! Kiedyś miałam takie coś po 2 str w pachwinie, ale przeniosło się na obecną str Z początku myślałam, że może zrobił się stan zapalny po goleniu pachwiny (wrośnięcie włoska) I próbowałam to usunąć To po kilku dniowym męczeniu wyszło coś bardziej wodnistego z odrobnią ropnej wydzieliny i została blizna Póżniej zauważyłam to samo po 2 str Teraz stwierdziłam, że to jednak coś innego Guzek powiększa się i boli kiedy mam dostać miesiączkę W jej trakcie troche się zmniejsza i nie boli tak , ale dalej jest!!! Co to może być ?! Proszę o pomoc !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To faktycznie może być zmiana zapalna na skórze, dlatego najlepiej skonsultować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta
Jeżeli chpodzi o dermatologa nic nie zrobił chodziłam od lekarza do lekarza, gdzie każdy miał inną teorię i przepisywano mi stertę maści które miały pomóc. Do dnia dzisiejszego około 7 lat nadal mam z tym problem. Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Może to jakieś niewielkie ognisko endometriozy. Proszę w tej sprawie udać się bezpośrednio do chirurga. Być może tylko doszczętne usunięcie tej zmiany (zabiegowe) z następowym badaniem histopatologicznym (aby określić dokładnie co to jest) rozwiąże ten problem definitywnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Poszukaj na: http://www.bolimnie.com/galeria-chorob znajdziesz dużo zdjęć jak mogą wyglądać choroby człowieka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.