Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość maja

Guz w odbycie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maja
Witam... Mam pytanie? Dwa dni temu zauważyłam, iż z odbytu podczas napięcia wychodzą mi *Dwa guzki* I niewiem co to jest... Nie swędzi mnie to tylko podczas dotykania czuję ból.. A jeszcze dodam, iż mam problemy z wypróżnianiem się.. Nie wypróżniałam się 4 tygodnie. Niewiem co to jest...PROSZĘ o POMOC!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Prawdopodobnie to żylaki odbytu. Aby przekonać się dokładnie co to jest trzeba udać się bezpośrednio do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja
A od czego one mogły się pojawić??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
Witam! Mam problem z pewną intymną sprawą, mianowicie: prowadze aktywny tryb życia, dużo biegam, ćwicze. Kilka dni temu urządziłem sobie wycieczke rowerowo z kolegą, była dosyć długa (40 km po górach), po powrocie od siodełka strasznie bolała mnie *pupa*. Stwierdziłem, ze to nic poważnego.. Podczas kąpieli 2 dni poźniej wyczułem na swoim odbycie dziwną narośl wielkości pestki czereśni lub wiśni, jest mocno czerwona, ale niezbyt duża, mam 17 lat i zdziwiło mnie to bardzo... Nie boli mnie, gdy siedze, chodze, ale bardzo mnie to irytuje, więc mam 2 pytania: jak to moge wyleczyć domowymi sposobami? Czy to mogą być hemoroidy? Czy gdybym wyleczył to domowymi sposobami mogłoby to ustać i już nigdy nie powrócić? Na jaki okres czasu może to ustać? Czynnikiem zwiększającym zachorowanie na hemoroidy, jest to, że moja mama ma własnie z nimi problemy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób odbytu http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.