Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Krysss

Bardzo silny ból w pachwinie, przepuklina?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krysss
Mam problem z pachwiną(najprawdopodobniej). Zaczęło się to ok. 1 tydz. temu, gdy odczuwałem lekki ból z lewej strony w okolicach pachwiny, ale nie trwał on zbyt długo, tak ok. 1 godziny. Dodam tylko że trenuje piłkę nożną. Wczoraj po meczu, wszystko było w porządku, usiadłem na ławce, siedziałem 20 minut i gdy chciałem wstać poczułem bardzo silny ból w tym miejscu. Przez ok. 1 godz siedziałem i próbowałem coś robić(chodzić, itd...), niestety nie dałem rady, więc jakoś zostałem odniesiony do auta i odwieziony do domu. Dziś poczułem że trochę swobodniej mogę chodzić, jednak nogę mogę podnieść na niewielką wysokość. Zastanawiam się czy może to być coś poważnego, czy tylko przeciążenie pachwiny, a może przepuklina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Prawdopodobnie nic groźnego się nie dzieje (bez badania trudno mi określić). Z opisu wygląda na to, że doszło do przeciążenia mięśni przywodzicieli uda (często do tego dochodzi przy grze w piłkę nożną). Proszę smarować żelem przeciwzapalnym bolącą okolicę. Za 2 -3 dni wszystko powinno wrócić do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Niby mnie nie bolało już ale w tamtym tygodniu mieliśmy mecz i znowu to samo taki ból , że po kąpieli nie jestem w stanie nawet podnieść nogę by założyć boskerki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
Ja mam to samo... miesiac i nic nie przechodzi. Mialem 10 zabiegow rehabilitacyjnych niby juz bylo lepiej poszedlem pokopac rekreacyjnie obadac czy napewno git i to samo... nie wiem co zrobic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość halszka
A ja jestem kobietą i od ok.1o dni mam bardzo silne bóle w pachwinie, zwłaszcza w momencie wstawania z krzesła, tapczanu. Jak troche pochodze, pokuśtykam, to jest troszkę lepiej, ale w sumie bardzo, bardzo boli. Zrobiłam prześwietlenie biodra, ale w rtg mi powiedzieli, że raczej te bóle to chyba nie biodro. Jutro wyniki, bardzo się denerwuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ANETA
ja również mam bóle w lewej pachwinie.i też tak mam jak wstaje z krzesła albo jak chce sie podnieśc to boli najbatdziej,troche pochodze i jets ok .we wtorek ide do lekarza boje sie co mi powiedza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia
Ja mam to samo przeszywający ból z pachwiny po udo promieniujący do kolana potrzeba 20min wstawania na raty żeby ból minął... Tak za każdym razem przy wstawaniu. Diagnoz&#128530*po usg i rezonansie uszkodzrnie obrąbka stawu biodrowego i M70.9&#128530*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.