Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Iwona

Guzek między kolanem a stopą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iwona
Mam 25 lat,od roku wyczuwam guzek na prawej nodze.Jest on umiejscowiony z przodu nogi,miedzy kolanem a stopa,tak mniej więcej w połowie.Jeśli przykucnę,to jest on bardziej wyczuwalny i czuje,jakby tam była jakaś galaretka,czy woda.Co to może być?Czy mam pokazać to lekarzowi?Jeśli tak,to do jakiego specjalisty się zgłosić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem ogólnym. Być może to jakiś tłuszczak, włókniak, wykrzepiały żylak. Chirurg po zbadaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu (zapewne usunie zmianę i wyśle do badania histopatologicznego). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agnieszkaa
mam dokładnie to samo, i nie wiem co z tym zrobić. Iwonko, napisz czy byłaś u lekarza i jak to się dalej potoczyło. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rrrrrr.....
ja mam dwa takie guzy, jeden pojawił się jakieś 2 lata temu, ale poszedlem do lekarza dopiero w ubiegłym roku jak pojawił się obok starego, nowy guz. Chodziłem po różnych specjalistach, od chirurgów naczyniowych po reumatologa i nikt nie był mi w stanie nic powiedzieć na ten temat.Jak leżę albo siedze guzów nie widać, pojawiają się dopiero jak soję albo biegam/chodzę, są dość miekkie, jak naciskam słychać dziwne *pyknięcie*, ale to podobno nie jest żadne naczynie krwionośne... tak wyszło na badaniu USG... lekarze nie wiedza co to jest, ja tez niestety nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aleksandra
Mam dokładnie to samo i nie wiem co to jest. Niedługo wybieram się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
Mam kilka takich guzków na obydwu nogach dajcie znak czy ktoś dowiedział sie czegoś o tym przypadku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaka
Witam czy dowiedzieliście sie co to za guzki? Moje 4 letnie dziecko taki ma i bardzo się martwię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.