Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jola

Przepuklina mosznowa a okres rekonwalescencji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jola
Mój partner od kilkudziesięciu lat ma przepuklinę umieszczoną w worku mosznowym i dopiero teraz zdecydował się na jej operację.W związku z tym mam kilka pytań: 1.Jaki typ znieczulenia stosuje się przy tego rodzaju przepuklinie? 2.Czy istnieje obawa,że przepuklina mogła zrosnąć się z jądrem?Jeśli tak jaki ma to wpływ na płodność? 3.Jak długo trwa rekonwalescencja po takim zabiegu? 4.Czy istnieją przeciwwskazania do uprawiania seksu po zabiegu? 5.Czy w przypadku tego typu przepukliny wskazane jest noszenie pasa? Dziękuję za udzielenie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
1. najczęściej podpajęczynówkowe czyli do kręgosłupa 2. raczej nie zdarzają się takie przypadku, przepuklina nie ma wpływu na płodność 3. około miesiąca do trzech 4. po 2-3 tygodniach można odbywać stosunki seksualne 5. nie trzeba nosić pasa po operacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jola
Dziękuję za odpowiedz Mam jeszcze jedno pytanie Ile przed zabiegiem nie można jeść ani pic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.