Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ogromne rwanie w okolicach pępka


Gość angelika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Jestem po wizycie u Angielskiego specjalisty ktory nie jest w stanie okreslic mojego problemu.Pierwszy bol wystapil w czerwcu-nie przejelam sie trwal jedyna dobe.Po paru tyg dal o sobie znac ponownie.Nie przejmowalam sie az do ubieglej soboty.Nagle doznalam ogromnego rwania w okolicach pepka.W dodatku to okropne wzdecie!Najgorsze jest to ze mamy wtorek a objawy w ogole nie mijaja.Dobrze sie odzywiam-duzo owocow, warzyw, Codziennie na sniadanie platki z mlekiem, dodatkowo jogurt activia.Duzo ruchu, regolarny okres, Pijam ok 1.5l wody dziennie.Unikam napojow gazowanych. Lekarz zapytal czy slyszalam o IBS jednak czytalam o objawach- nie mam problemow z wyproznianiem-stolec bez zmian.Nawet po wypiciu niewielkiej ilosci wody mniewam wzdecie i ten okropny bol sie nasila.Juz nie wspomne o konsumpcji-porazka.Najgorsze jest to ze na dalsze badania musze czekac 3 tyg!!Lekarz przepisal mi tabletki*jesli bedzie bardzo bolalo*ale to ciagle bardzooo boli.W dodatku wole nie brac zadnych proszkow skoro nie wiem co mi jest.Tym bardziej na brzuch! Czy ktos mniewa podobny problem??Moze jakies cenne wskazowki???Prosze o porade.Naprowadzenie co moze mi dolegac.Dziekuje z gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×