Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zmartwiony

Guz w jelitach? nerwobóle pochodzące od kręgosłupa?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zmartwiony
Jakiś czas temu miałem kujące bóle w dole po lewej stronie brzucha. Poniżej pępka. Teraz bóle tam się zmniejszyły i przeniosły się wyżej - są powyżej pępka, też z lewej strony - natomiast czuje tak jakby coś się tam napinało (mięśnie?) i za jakiś czas puszczało - po kilku minutach i czasem temu towarzyszy jakieś przelewanie w jamie brzusznej. Nie mam problemów z wydalaniem czy wiatrami. Czasem tylko po nocy, mam takie uczucie, że wstając rano sporo i uchodzi ze mnie - tak jakby zbierały się całą noc jak spię. Czytając poprzedni wątek (jelito cienkie) naszło mnie takie pytanie - czy to może być guz umieszczony gdzieś na jelitach? Nic mnie nie boli. Podstawowe badania mam w porządku. Czy to mogą być jakieś nerwobóle pochodzące od kręgosłupa? N

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Raczej jest to problem związany z dietą lub czynnościowy (np. stres). Najpierw jednak trzeba wykluczyć przyczyny organiczne, czyli przeprowadzić badanie kału itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.