Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marta

Cuchnąca wydzielina, ropa po operacji przetoki okołoodbytniczej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta
Jestem po operacji przetoki. Dzisiaj mija tydzień. W szpitalu spędziłam ok 5 dni. Niestety od dwóch dni na opatrunku prócz krwi i pomarańczowego płynu pojawia mi się zielona wydzielina. Moim zdaniem to ropa. Do tego okropnie pachnie aż wręcz cuchnie. Opatrunki zmieniam 3 razy dziennie , 2 x dziennie robię nasiadówki w szarym mydle, smaruję maścią i piję parafinę. Za dwa dni mam kontrolę, ale strasznie się martwię ,że coś zaczęło się paprać. Czy po operacji takie rzeczy się zdarzają, to normalne???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Po takiej operacji jaką Pani przeszła często dochodzi do ropienia rany. Trudno mi odpowiadać konkretnie, gdyż nie wiem dokładnie jaką metodą była Pani operowana, co dokładnie zrobiono. Proszę się uspokoić i pójść na kontrolę jak zalecił lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta
Bardzo dziękuję. Dzisiaj wywalczyłam wizytę :). A przetokę mam wyciętą i zaszytą ranę szwami rozpuszczalnymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby odbytu zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.