Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis


Gość adam

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da rade zrobić operacje penisa bo nie zbytnio mi się nie podoba bo jest za mały i czy to jest prawda jak ma się wyciętą przepuchlinę to niemożna mieć dzieci i czy to się da wyleczyć jakie koszty by wyniosły taką operacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem bo wy tym roku kończę 19 lat a mój penis jest cały czas mały w zwisie wynosi 7 cm podczas zwodu 14cm czy coś jest nie tak czy wszystko jest dobrze bo czytałem że penis może rosnąc do 25 roku życia nie mam żadnych problemów z niczym czy jeszcze może po prostu dojrzewam i dla tego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia długość penisa w erekcji to ok. 15 cm. To jest średnia, więc jeżeli ktoś ma 18 cm to ktoś inny musi mieć 12 cm. Po prostu taka Twoja *uroda*. Są choroby związane z niedorozwojem penisa, ale wtedy taki penis ma po kilka cm, jak u kilkulatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 13 lat i mam malego penisa takiego jak dziecko w wieku 7 do 10 lat *( !! zarosc mam dolokola penisa ale sie martwie co sie dzieje z moim peniesem moi koledzy maja juz duze penisy i sie wstydze co ROBIC !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba o tym fakcie poinformować rodziców i udać się na konsultację do urologa. On po badaniu stwierdzi czy rzeczywiście penis jest mały czy też w zakresie normy. Jak będzie konieczność włączy odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr Perdzyński leczy niedorozwój prącia.Wejdż na jego stronę.Jest w tym dobry.Wiem,bo mi też pomógł.Stosuje leczenie hormonalne.U mnie po 2 miesiącach już widać efekty.Mam 12 lat.Jest jednak drogi,150 zł. wizyta.(też miałem ok.3 cm.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój panis w wzwodzie ma 10-11 cm, mam 13 lat. Czy mój penis jest dobrych rozmiarów na mój wiek oraz do którego roku życia penis rośnie? Proszę o odpowiedź, bo się bardzo martwię. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Piszę do was o wszelką poradę. Mam problem z penisem, gdy nie jest w zwodzie ma od 3cm do 5cm, a ja w zwodzie to od 10cm do 13cm. Proszę o wszelkie informację co z tym zrobić żeby zmienić to na lepsze. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ja mam nieco inny problem . Moj penis w stanie spoczynku ma ok 16 cm , natomiast w czasie erekcji ok 26 cm . Problem w tym ze mam problemy z utrzymaniem erekcji . Wydaje mi sie ze przyrzad jest nieco za duzy. Czy sa jakies zabiegi ppmniejszajace dlugosc , czy po prostu skupic sie na medycynie poprawiajacej * rezultaty* ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×