Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mbork

Dwa guzki na stopie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mbork
Miałem kontuzję stopy (przewróciłem sie) . Stopa byla sina i obrzęknięta . Po paru dniach wszystko wróciło do norym oprócz tego ze pojawiły się dwa guzki wielkości 1 cm i 1,5 cm obok siebie - wydaje się że wypełnione galaretkowatą substancją. Guzki znajdują się pod kostką bliżej pięty . Guzek (1,5 cm) 4cm od kostki w kierunku pięty . Guzek (1 cm) 3 cm poniżej kostki w dół Byłem u lekarza ogólnego który stwierdził ze powinno sie to samo wchłonoć. Guzki te mam już 4 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Można udać się jeszcze do chirurga by przyjrzał się guzkom. Być może wystarczy tylko je wyciąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mbork
Wynika z tego że lekarz ogólny zidentyfikowal to jako krwiaki, żylaki są one miękkie w dotyku ale w kolorze skóry. Ostatnio żle stanełem na ta stopę i znowu mam lekie bóle stopy w trakcie chodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Oczywiście kontuzja mogła spowodować powstanie krwiaka. Najlepiej wybrać się do lekarza i pokazać mu zmiany oraz przyjmowane leki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoria
Do mnie równiez wszystki objawy pasują. Tylko najdziwniejsze jest to, że ból dopadł mnie zupełnie niespodziewanie i sparaliżował całą stopę. Nie mogę na niej stanąć. Zgrubienie pojawiło się chilę potem i widac je nawet gołym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoria
Boli przy chodzeniu i pod wpływem dotyku. Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wiola
Zmiany nowotworowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.