Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Szymon

Duża ilość kaszaków na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szymon
Dzień Dobry. Muszę zasięgnąć rady lekarza. Mam nadzieje,że wskaże mi gdzie mam iśc tzn. do jakiego lekarza bądź do jakich specjalistów. Na moim penisie oraz na worku mosznowym jest bardzo duża ilość białych kaszaków. Są małe i nie bolą ani nie swędzą lecz to bardzo mnie krępuje i mam na tym tle kompleksy. Poza tym bardzo nieładnie to wygląda ( no tak jakbym się nie mył).Nie da się ich wycisnąć tak jak pryszczy. Proszę mi wskazać czy są jakies zabiegi w studiach dermatologicznych albo czy lekarz może mi to pomóc usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej udać się z tym problemem do dermatologa. Może maści przeciwzapalne z dodatkiem antybiotyków załagodzą sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz
Można je usunąć w klinice dermatologicznej laserem. Coraz więcej takich klinik w Polsce powstaje. Ja miałem prosaki i usunąłem je laserem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wojtek :(
ja tez tak mam... ale radze isc do lekarza ja nie ide bo sie boje mozesz tez sprubowac:Kaszaki możesz natomiast zlikwidować za pomocą kompresów ze skrzypu. Zawarty w roślinie kwas krzemowy łagodzi podrażnienia i reguluje pracę gruczołów łojowych. Przygotujesz go z: 2 czubatych łyżek liści skrzypu zagotowanych w 2 szklankach zimnej wody. Należy je gotować ok. 3 min. Gdy wywar przestygnie, należy zmoczyć w nim kompres z waty, a na wierzchu ułożyć zioła. Tak przygotowany nałożyć na miejsce z kaszakiem i trzymać ok. godzinę (można przykleić plastrem lub owinąć bandażem, aby kompres nie spadł). Kurację należy powtarzać raz w tygodniu ja to zaczne robic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość amigo
Hej też mialem kaszaka meczylem się z tym miesiac byłem u chirurga w koncu sie przemoglem i on mi to usuna szwy rozpuszcza się same 2 tygodnie po a ja już smigam jak nowy nie ma się czego wstydzic:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daniel
Ja sobie to igłą przebiłem bo miałem to na napletku. Wielkością przypominało to ziarnko grochu. Minęło 2 miesiące i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jarek
Mam tego ze 50 jestem zalamany moje malzenstwo sie rospadlo to bylo cale zlo w moim zyciu pomozcie mi prosze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość opol
Myślę, że trzeba iść do doktora na stronie dużo zdjęć chorób prącia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.