Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ola 21lat

Czemu ból pleców po operacji na torbiele janików i wodniaka jajowodu?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ola 21lat
Pomocy! strasznie mnie bolą plecy :(...(głównie w środkowej części) jestem ok 6miesięcy po operacji na torbiele jajników i wodniaka jajowodu lewego który też został usunięty ...od czasu szpitala bolą mnie plecy zawsze rano gdyż zadługo leżę - śpię ponad 8h ...w ciągu dnia ból przechodzi ...ale przy okresie bolą strasznie!!! :( chyba to coś z przeponą gdyż jak wdycham b.mocno powietrze to mnie boli za każdym razem .... co robić ? do jakiego lekarza iść? pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba udać się najpierw do lekarza rodzinnego. Na początku należałoby wykonać zdjęcie RTG kręgosłupa celem wykluczenia patologii ze strony kręgosłupa. O wszystkim zadecyduje lekarz po badaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola 21lat
dziekuje za odp pare godzin temu otrzymalam wyniki rentgena: 1.esowate zniekształcenie odc.piersiowego kregosłupa 2.rotacja dolnych kręgów 3.zwęrzenie przestrzeni miedzyknałowej TH- IX,X po str.prawej 4.zniekształcenie kregoslupa w odc.piers-lędzw. , w lewo jak to leczyc? cwiczenia ?joga? basen?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Oczywiście najlepiej w tej sprawie zgłosić się do poradni rehabilitacyjnej. Tam uzyska Pani odpowiednie wskazówki co do ćwiczeń, zabiegów i dalszego życiowego postępowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.