Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość maja

Ucisk w dolnej lewej części brzucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maja
Hej od jakis 4 tygodni boli mnie w dolnej lewej części brzucha tak jakby jajnik ale nie jestem pewna .czuje ucisk cały czas .a najbardziej jak dotykam w to miejsce.problem polega w tym ze jestem w Anglii i lekarze są tu do niczego a poza tym nie mam abonamentu i zrobili mi tylko badania moczu wszystko wyszło ok wykluczyli wyrostek .nie mam pojęcia co to jest .zastanawiam się może to ciaża ale testy robiłam i nic nie wykazało .lekarze tutaj powiedzieli żebym sie nie przemęczała i nie dotykała tego miejsca a przedewszystkim brała paracetamol ale on tylko łagodzi a ja nie moge się dowiedzieć co to jest bo dopiero za miesiąc mogę wrócic do polski ,bardzo się martwię pomocy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie mogę Pani w żaden sposób poradzić co to może być bez badania. Najprawdopodobniej dolegliwości są związane z narządem rodnym (lewe przydatki) - najczęściej tak bywa u kobiet w tej lokalizacji bólu. Dlatego trzeba udać się na konsultację do ginekologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz
Witam. Mam takie pytanko. Mianowicie mam dziwne uczucie w lewej czesci brzucha pod zebrami. Nic mnie nie boli ale mam czasem wrazenie ze ktos mnie tak dotyka i tez jak by uciskanie.... Mozna prosic o podpowiedz co to moze byc???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.