Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość piecia

Skrzep wokół napletka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piecia
Witam ! Od pewnego czasu mam problem a mianowicie duży skrzep wokół napletka.Mam tak jakby obrączke, a końce idą do wiązadła.Skrzep jest także wzdłuż penisa.Przez to zmienił mi sie napletek,podwija sie i nachodzi na siebie.Mometami jest nie do poznania,tak jakby flak.Wczesniej dostałem zapalenia cewki,gruczołu krokowego oraz bolały mnie jądra i był siny żołędz momętami.A to wszystko zrobiłem sobie przez to że za mocno jak był w zwodzie wyciskałem sperme do końca.Poczułem zapieczenie wędzidełka i od tamtej pory walcze z tym 3 miesiace.Zmieniła mi sie odrazu sora wokół wedzidełka ale jest już lepiej.Wyszły bardziej żyły wokół wedzidełka które podtrzymuja napletek.Byłem u urologa i przepisał leki i już troche infekcja przestała bolec ale skrzepy i delikatny ból cewki pozostał.Jak mam w zwodzie to widze że napletek mi schodzi z benisa gdy naciagam skore na penis wraca spowrotem.Widac napuchniete wędzidełko i są o dużo większe skrzepy na penisie.Tak jakby dużę zyły.Czaem sie mocno napinaa i ciezej jest odprowadzic napletek.Smaruje Lioton 1000 i zastanawia mnie ile czasu bede miał takie skrzepy bo normalnie zwariuje.Mam kobiete i nie moge od 3 miesiecy sie z nia kochac.Dostaje już kota.Prosze o jakąś podpowiedz.Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zdesperowany
mam ten sam problem... nie wiem co zrobic, a do lekarza narazie nie chce isc poniewaz to troche wstydliwy temat mozna to wyleczyc jakos samemu? ( maści, zele ) prosze o szybka odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alex
jak cos bedziecie wiedziec jak to wyleczyc to dajcie znac mam to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alex
ja mam to samo to od tych cwiczen na powiekszanie penisa i tez nie wiem co zrobic smaruje masciami ale gowno to daje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.