Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał

Zwyczajny pęcherz na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał
Witam. Mam problem, na penisie pojawił mi siępęcherz. Nie boli, nie swędzi, nie piecze, wszystko jest OK. Wygląda całkiem normalnie, jak pęcherz na ręce czy na stopach. Ma długość 1 cm. a szerokość 2-3 mm. W niczym nie przeszkadza, jednak przeraża mnie to że może być to coś powarznego. Czy trzeba stosować jakieś leki/maści, a może pójść do chorurga żeby to przeciąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba utrzymać należytą higienę (mydła antyseptyczne). Pęcherz sam powinien pęknąć i wygoić się. Jeśli tak nie stanie się należy skonsultować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karol
ej mam taki sam problem i co ja mogę z tym zrobic skoro to mnie wkurza czy to jest zaraźne??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bogdan
ja mam takie cos od dziecka lub odkąd pamiętam... nie powieksza sie ani nie pomniejsza....ok 8mm na 8mm. w niczym nie przeszkadza ani nic... kiedys probowałem przekłuć igłą ale bolało i bałem sie jakiegos zakarzenia to zostawiłem. Ktos wie co to moze byc ? Cos tego typu: http://i39.tinypic.com/21bn6mb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jan
Zauważyłem na twoim penisie liszaj twardzinowy wiem bo miałem tak samo a ten bombel to nie wiem co jest polecam zgłosić się do Igora Michajlowskiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.