Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sebastian

Zakażenie opryszczkowe na penisie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastian
Na moim penisie i jadrach zauważyłem białe kropeczki czy możliwe ze to zakażenie opryszczkowe? Z większości tych miejsc wyrastają mi włosy. W dodatku mam czerwona plamę miedzy jadrami a noga. Seksu jeszcze nie miałem i nie mam buli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sebastian
Aha i jeszcze coś czasami jak się pocę to swędzą mię jądra ,morze to ma coś wspólnego. I gdyby ktoś pytał to mam 14 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej z tym problemem udać się do dermatologa. To może być grzybicze lub bakteryjne zapalenie skóry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sebastian
A idzie jakoś inaczej bez dermatologa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sebastian
A jak już mam iść to jak to powiedzieć rodzicom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość notoryczny
Możesz mieć uczulenie na leki z grupy salicylanów.Przypomnij sobie czy w ostatnim czasie nie brałeś takowych,jeśli to wykluczysz to może byc to opryszczka,a wtedy hm możesz smarować vratizolinem..robić okłady z naparu rumianku ostatecznie iśc do lekarza po heviran i sól fizjologiczną( do przemywania). p.s.jeśli braleś leki przeciwbólowe typu ibuprom,pyralgina i w/w salicylany to zrezygnuj z nich,możesz zażywać ale paracetamol.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sebastian
Dzieki za odpowiedz notoryczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość humus
możesz mieć drożdźyce- kup sobie Clotrimazol, maść bez recepty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Vrati
W treści ulotki Vratizolu jest napisane, że nie powinno się go stosować do narządów płciowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stasio K.
Ja tez mam chrosty-pecherze na cewce moczowej i dalej,bola-szcypia jak pekaja pecherze przy dotykaniu i przy myciu.Mam zamiar kupic jw.takie leki jak podobne sa do mojej choroby z opisu pana Sebastiana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stasio K.
Ja na swedzenie jader raz wysmarowalem AMOLEM i mam spokuj a czasem maly punkcik saswedzi ale to moment,powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ja
Te białe kropeczki to gruczoły łojowe / ujścia mieszków włosowych. jeśli nie robią się stany zapalne / ropne (podobne do trądzikowych) to wszystko jest ok, taka Twoja uroda i poza estetyką nie ma to żadnych negatywnych skutków. Jeśli nie obtarłeś sobie nogi, to ta czerwona plama na nodze może być grzybiczna - jeśli tak jest powinna mieć nierówną krawędź i dość wyraźną obwódkę (jeśli brałeś ostatnio antybiotyki, to prawdopodobieństwo zmiany grzybicznej jest większe). Co do swędzenia, wszystkich facetów, kiedy się pocą, swędzi skóra worka mosznowego :) ten typ juz tak ma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.