Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jacek

Żyła na penisie boląca podczas dotykania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek
2 dni temu zaobserwowałem zgrubienie żyły zaczynające się w okolicy podbrzusza i sięgające do połowy penisa (górna część). Z tego co zauważyłem problem wystąpił na następny dzień po podnoszeniu dość dużych ciężarów (nie wiem czy ma to jakiś związek ze sprawą). Odczuwam ból podczas dotykania żyły. Co może być przyczyną i w jaki najlepszy sposób zaradzić temu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno odpowiedzieć na to pytanie bez badania. Może doszło do miejscowego zapalenia żył (bardzo rzadki stan). Najlepiej użyć żelu z heparyną (np. Lioton 1000 5xdz.). Je śli dolegliwości nie ustąpią zgłosić się bezpośrednio do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafal
nie co Tobie sie stalo ale szukam na to samo odpowiedzi poniewaz wyszlo dla mnie to samo jakies 5 dni temu i nie wiem co z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rulez
mam ten sam problem... moja żyła boli mnie tylko przed penisem i na jego poszatku... (1cm) sprobuje z tą maścią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.