Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Obywatel

Nadwrażliwość członka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Obywatel
Witam, szybko przedstawie o co chodzi, otóż mam 21 lat i podejrzewam ze cierpie na nadwrażliwość członka, chodzi mi o to że jak sciagne napletek pod żołądz to przy sotsunku badz masturbacji mam takie nieprzyjemne odczuwanie całej przyjemnosci, byle dotkne główki członka to wystepuje taka wrazliwosc i taki lekki łaskoczący ból wiec moje pytanie brzmi co z tym robić czy isc do lekarza? a moze sa jakies specjalne maści na to czy moze wystarczy tylko czesciej dotykac członka to sie uodponi jakoś???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Przez większość czasu żołądź ukryta jest pod napletkiem, który chroni przed urazami mechanicznymi. Takie objawy mogą zatem występować. Stopniowo trzeba się przyzwyczajać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Obywatel
Dziekuje za odp ale kontynuując - te nadwrazliwość jakiś czas ją juz mam i właśnie przy stosunku penis szybko wiotczeje i cały czas jest tak samo wiec ewentualnie kierowac sie moze do urologa czy dermatologa bo moze to winna jakichś bakterii na członku i mam na nie uczulenie? a druga część pytania : Czy są moze jakieś maści uodparniające członka i czy może codziennie chodzic w bieliznie z odkrytym żołądziem aby jak najszybciej sie do tego przyzwyczaić jak było wczesniej wspomnane? Po prostu chce sie jak najszybciej pozbyc tego dyskomfortu :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej w tej sprawie udać się do dermatologa. On poradzi w jaki sposób radzić sobie z tym problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa i napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.