Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewa

Ból w podbrzuszu i w rzucie lewego jajnika hipoechogeniczne ognisko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewa
W dniu dzisiejszym wypisano mnie ze szpitala. Na chirurgii wykonano kolonoskopię i odjęto niewielki polip w dystalnej esicy. Powodem skierowania mnie do szpitala były bóle w podbrzuszu. Najpierw wykonano USG przez pochwę oraz badanie ginekologiczne. Ginekolog nie stwierdził żadnych zmian. Po około 20 minutach miałam USG jamy brzusznej, ktore wykazało: *w rzucie lewego jajnika hipoechogeniczne ognisko o wymiarach 42x61mm*. Powtórnie ginekolog wykonał USG przez pochwę i powtórzył badanie ginekologiczne i stwierdził, że nie ma żadnych zmian. Ordynator ginekologii że ginekologicznie nie ma on tu nic do zrobienia. Pomimo moich protestów ordynator chirurgii również stwierdził, że nie ma nic do zrobienia i wypisał mnie ze szpitala do domu. Proszę o poradę co wykazało moje USG bo na oddziale nikt nie udzielił mi takiej informacji oraz pokierowanie co w tej sytuacji mam robićdalej gdyż nie otrzymałam skierowania nigdzie indziej. Ten sam ból utrzymuje sie nadal... Proszę podpowiedzieć gdzie mam się udać dalej. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Opisana zmiana może być torbielą. Najlepiej skontaktować się ze swoim ginekologiem, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewa
lol, ale ginekolog twierdzi , że poprzez usg dopochwowe nic nie widzi i że cytuję: nic wiecej nie mozemy dla pani zrobic. Ginekolog konsultowal to z ordynatorem gilnekologii- obaj robili mi usg przez pochwe i stwierdzili, ze nie ma zadnych zmian ani zadnej torbieli, a usg jamy brzusznej wykonane przez radiologa wykazuje zmiane. Dzis byłam u chirurga (prywatna praktyka) w innym miescie , pokazalam dokumentacje i dostalam skierowanie na tomografie komputerowa... Mam nadzieje ze badanie wykaze jaka jest przyczyna bolu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dana
Jestem ciekawa jakie są dalsze losy tej pani bo mam podobne objawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.