Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Miachł1980

Ból w podbrzuszu na całej szerokości jamy brzusznej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Miachł1980
Co to może być? Od jakiego czasu mam dzwine bóle w podbrzuszu, pojawiają się w różnych miejscach do wysokości pępka, na całej szerokości jamy brzusznej. Miałem robione USG, które nic nie wykazało. Najdziwniejsze jest to, że podczas tych bóli jeśli zaczne uciskać brzuch to nic mnie nie boli. Czy jeśli byłaby w jamie brzusznej jakaś zmiana to podczas występowania tych bóli i jednoczesnego uciskania brzucha bolałoby więcej? Proszę o poradę co mi może być. Jestem dość mocno zestresowany tą sytuacją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Takie bóle mogą pochodzić z przewodu poakrmowego, układu moczowo-płciowego. Trudno na podstawie tych informacji precyzyjnie wskazać przyczynę. Proszę zmienić dietę na lekko strawną. Obserwować mocz i kał. A badanie palpacyjne zostawić lekarzowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał1980
Czy w przypadku jakiś zmian chorobowych i uciskaniu brzucha ból może znikać? Czy mogą to być nerwobóle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Może oczywiście to być zwykły nerwoból. W przypadku patologii raczej ból nasila się w czasie obmacywania niż ustępuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał1980
Dziękuję Panom. Jednak czytając tutaj na stronie te wszystkie problemy jakie mają ludzie, przyszła mi do głowy następująca rzecz. Napisał Pan stapler, że w przypadku patologii ból nasila się w czasie ucisku. A jeśli tą patologią jest rak i takie bóle pochodziłyby od niego to przy ucisku co się stanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio zaktualizowane

• Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość Patryk
      0