Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha a leki przeciwlękowe


Gość Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Otóż mam taki problem. Dosyć często mnie pobolewa w jamie brzusznej w dole. Miałem robione USG, które nic nie wykazało. Najczęsciej jest to taki ból jakby mnie ktoś nakłuwał szpilkami od wewnątrz. Czasem jest takie rozpierające uczucie. Nie potrafię jednoznacznie określić miejsca gdzie są to te bóle, bo są w różnych miejscach. Jednak częściej lokalizują się po lewej stronie brzucha. Bóle takie nasilają się w ciągu dnia. Jeśli w ciągu dnia wezmę tabletki Atarax 25mg to ból znika lub jest minimalny. O czym mogą świadczyć takie objawy? Dodatkowo po powrocie z pracy po zjedzenie obiadu bardzo często oddaje sporą liczbę wiatrów - czy to może być spowodowane, że po zjedzeniu dosyć dużego obiadu jelita zaczynają mocniej pracować i powstają wiatry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dodać jeszcze jedną rzecz. Jeśli odczuwam ból i np położę się i rozluźnie i uspokoję to ból jest minimalny lun nawet całkiem znika. Poza tym jestem osobą ostatnio bardzo nerwową i podatną na stres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Przede wszystkim należy zmienić dietę na bardziej lekko strawną. Bez badania trudno określić przyczynę dolegliwości. Prawdopodobnie przyczyną dolegliwości jest stres, także najlepiej zmienić dietę (5 posiłków o tych samych porach, mało a często) i uprawiać sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×