Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość łukasz27

Wypuklenie koło pachwiny to przepuklina pachwinowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość łukasz27
Od dwóch miesięcy po lewej stronie koło pachwiny zauważyłem wypuklenie,jest ono na razie nie wielkie ale codziennie zdaje mi się większe.Pod naciskiem palca owe te wypuklenie znika lub przemieszcza się.Do tego zauważyłem że me lewe jadro opadło niżej niż prawe a nasieniowody są bardziej wyczuwalne.Dodam także iż me wypuklenie jest bardziej widoczne podczas wysiłku,gdy odpoczywa staje się ono prawie nie widoczne,na razie mnie nie boli ale ostatnio poczułem dziwny dyskomfort w tym miejscu i dziwne pieczenie.Co to może być,czyżby to przepuklina pachwinowa?Jak długo mozna jej nie operować?Jakie sś konsekwencje nie zoperowania jej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem ogólnym. To co opisujesz wskazuje na występowanie przepukliny pachwinowej. Im wcześniej zoperujesz ten stan tym lepiej (mniejsze zagrożenie wystąpienia powikłań).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość łukasz27
dziękuje za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.