Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość gość

Krosta ropna na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość
Witam. Mam 19 lat. Jakiś czas temu na bocznej stronie penisa pojawiła się biała krostka, była odrobinę wypukła, ale specjalnie mi to nie przeszkadzało, nie bolało itp. itd. Dwa dni temu natomiast ta krostka zamieniła się w takie oto coś (zdjęcie) : http://img14.imageshack.us/img14/919/problemqsc.jpg I teraz trochę mnie to boli gdy dotykam, dodatkowo dookoła tej krostki skóra w niewielkim stopniu spuchła (czego na zdjęciu nie widać, dopiero da się to zauważyć po dotknięciu). Prosiłbym o pomoc! Co to może być i JAK się tego pozbyć? Od dłuższego czasu nie odbyłem kontaktów seksualnych, więc jakieś zakażenie nie jest możliwe. Dziękuję z góry za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Zapewne to samoistnie zaczopowany gruczoł łojowy w silnym odczynie zapalnym. Trzeba udać się z tym problemem bezpośrednio do lekarza. Maści odkażające lub z antybiotykiem powinny rozwiązać problem. Na razie można zrobić sobie okład z Rivanolu, dokładnie myć penisa mydłem antyseptycznym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość
Dziękuje za pomoc. A do jakiego lekarza powinienem się udać? Dermatologa, czy urologa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysiek
Dziś pojawiła się dziwna krosta na penisie,co mam zrobić to jakieś zakażenie-dodam że mam 15 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Medicus
Witaj! Opisana zmiana jest najprawdopodobniej zapaleniem mieszka włosowego lub przerośniętym gruczołem. Jeśli krosta nie ustąpi samoistnie w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sebastian
Witam mam problem na penisie pojawiła mi się krostka z kturej leci ropa dodam że mam 16 lat i jest to drugi raz co mam zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.