Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lucyna z Krakowa

Problem ze snem po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lucyna z Krakowa
Jestem już 18 dni po usunięciu pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopi.Czuję się średnio raz dobrze innym razem coś zaboli,ale moje pytanie dotyczy snu.Po jakim czasie mogę spać w różnych pozycjach np.na boku lub na brzuchu.Zasypiam na plecach lecz w nocy chce się położyć na bolu i nie mogę bo boli.Boli mnie pępek,brzuch.Czy mam się tym przejmować??dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Po 2-3 tygodniach od zabiegu można już wrócić do normalnego trybu życia. W tym również spania na brzuchu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kania19
Ja po operacji też miałam problemy ze spaniem, ale nie wynikały z jakiegoś strasznego bólu, tylko ciągłego rozmyślania nad tym, jak ja sobie po zabiegu w życiu poradzę. Moja koleżanka widząc, że zaczynam przypominać żywego trupa, kupiła mi forsen z melatoniną. Nie chętnie połknęłam pierwszą tabletkę, ale już tej samej nocy przespałam 4 godziny. To było coś. Kolejne noce były jeszcze owocniejsze, aż ostatecznie doszłam do 8 godzin nieprzerwanego snu. Poprawił mi się nastrój, przestałam się przejmować wszystkim, wróciłam do równowagi psychicznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.