Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ELIZA

Ból penisa u dziecka podczas wzwodu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ELIZA
witam pana. mój 3.5 syn ma przyklejony napletek do samego konca prÁcia.chirurg zalecil smarowanie porcoltolonem i odciaganie.masc zostala wycofana i nie posiada odpowiednika.tuz po wizycie u chirurga i w aptece musielismy wyjechac z dzieckiem za granice.napletek nie powoduje problemow z oddawaniem moczu,synek jednak skarzy sie na bol podczas wzwodow, ktore maja miejsce bardzo czesto(?)po powrocie we wrzesniu bede nalegac na zabieg odklejenia napletka.czy taki bol podczas wzwodow i lekkie zaczerwienienie konca prÁcia(nie ma innych dolegliwosci) jest mozliwe przy silnym przyklejeniu napletka?co mogÉ zrobic do kolejnej wizyty u chirurga?czy to niebezpieczne czy moze poczekac do powrotu? bol nie jest silny, synek stara sie ,,polozyc** siusiaka, kiedy pytam co robi, mówi, ze boli go koniec prÁcia podczas wzwodu. bardzo sie niepokojÉ i dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Na pewno samemu nie można na siłę odciągać napletka. Syn musi mieć wykonany zabieg. Opisane objawy jak najbardziej odpowiadają przyczynie. U chłopca w tym wieku wzwód jest normalną rzeczą. Chłopcy próbują rozładować w ten sposób energię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
Witam ja jestem dorosły i mam podobny problem nie wiem co zrobić . bardzo mi to utrudnia stosunki z moja kobietą ostatnio nawet krew mi poleciała a to a to dość nie miła sprawa . Co mam zrobić proszę o jakieś rady . I jak by ktoś wiedział jak się odbywa taki zabieg u dorosłego będę wdzięczny .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.