Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość arnold1326

Popękana skóra na żołędziu penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość arnold1326
Po terapii antybiotykowej skóra na moim żołędziu zaczęła się łuszczyć, swędzieć, pękać. Zaczęły się pojawiać plamki. Przez miesiąc stosowałem clotrimazolum, poniważ myślałem, że go grzybica. Prawie wszystkie obiawy ustąpiły, ale skóra nadal jest popękana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To nadal może być symptom utrzymującej się grzybicy. Samo leczenie środkiem przeciwgrzybiczym działającym miejscowo może nie wystarczyć. Być może trzeba zastosować środki ogólnie działające (doustne). Z problemem zgłoś się do dermatologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adam
Mam popękaną skórę na żołędziu i nie wiem czy to jest naturalne czy skierować sie do lekarza,poniewarz mój zołądz nie jest gładki jak innych */

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Być może to objaw grzybicy żołędzia prącia i napletka. Radzę w tej sprawie skonsultować się najlepiej z dermatologiem. On po badaniu wyjaśni co może być powodem tych dolegliwości i jakie leki zastosować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wiewiórka
Szanowni Panowie, żołĘdzie rosną na dębach , a u mężczyzn ta częsć penisa to żołĄdź.. Odmienia się : na żołędzi ( bez *u* na końcu) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pixi
kolego sprawdź pisownię w słowniku nazwa używana w obu przypadkach to żołądź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anonim
Witam, mam 14 lat I gdy sciagam skore too tylko polowy zoledzia. Zaladz puchnie I robi sie ciemny, czasem takze sa tak jakby male zolte grudki. Mam sie martwic? Zgory dzieku za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jakub
Czesc mam podobny problem tylko ze mnie boli napletek gdy naciagam go pokazuja mi sie male pekniecia i niewiem co mam robic i mam niedoczynnosc tarczycy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.