Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Łukasz

Ból przy stosunku u dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz
Witam, mam taki problem a mianowicie moja dziewczyna bo kiedy się kochamy to ją strasznie boli, ale boli ją tylko wtedy kiedy wkładam jej penisa a potem już ją nie boli. Była u ginekologa i wszystko jest w porządku, z poprzednim chłopakiem nie miała takich problemów. Dodam że mam dużego penisa rozmiar 57 mm średnicy i czy ten ból może być przez duży rozmiar członka? A jak tak to co można na to poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Ból zapewne spowodowany jest właśnie wielkością penisa. Partnerka przed odbyciem stosunku musi być dobrze nawilżona w miejscu intymnym. Jeśli nie udaje się tego zrobić w sposób naturalny trzeba użyć żeli intymnych nawilżających.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość madziara
Łukasz-jeśli faktycnzie dziewczyna przebadala sie u ginekologa a np. nie jest po USG ginekologicznym to polecam USG bo ono czasami pokazuje cośczego nei da sie wykryć w normalnym badaniu-ja tez miala mtakie dolegliwosci i okazalo sie ze mialam torbiel(ktora mi usunieto)A jesli badania macie za soba to..........cóz polecam dobrądluga rozgrzewajaca gręwstęną -to zawsze pomaga kobiecie rozluznic sie.Ja po operacji mam zrosty ktore też powoduja bóle i tylko dobra gra wstęna powoduje ze jest ok.powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.