Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jacek.

Czy można usunąć woreczek żółciowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek.
Proszę o poradę,mam 35 lat,pęcherzyk żółciowy z licznymi złogami,o średnicy 10-15mm.,podwyższony poziom bilirubiny 3,23,jestem na diecie beztłuszczowej,choć właściwie już prawie nic nie mogę jeść.Najczęstsze moje danie to bułka z dżemem,ale jak długo tak wytrzymam.Poziom bilirubiny mam wysoki-taka moja natura,ale teraz mocno rośnie.Czy mogę być operowany-usunięcie woreczka żółciowego-czy kamienie będą się potem budowały w przewodach.Czy jest jakieś prawdopodobieństwo,że podczas operacji,mogę dostać krwotoku-właśnie przez podwyższony poziom bilirubiny?Proszę mi odpowiedzieć,ja nie wiem co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
Podwyższony poziom bilirubiny może wskazywać na zablokowanie odpływu żółci z wątroby i nie ma wpływy jak się pan obawia na*krwotok*.Niestety ale należy przeprowadzić operacje i to możliwie jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość TYM
Niskotłuszcowe posiłki , najlepiej gotowane na parze lub pod cisnieniem(szybkowar) , unikac tłustych ryb i zółtek jak , unikac smazonego, tego co powoduje wzdecia , Mniej więcej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iza
Mam usunienty woreczek też sie boje powrotu kamieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hanna
Mialam usuniety woreczek ponad 4 lata temu. I wlasnie dzis sie dowiedzialam ze mam kamienie w nerce, a lekarze (Anglia)wmawiali mi ze niemozliwe ze beda sie tworzyc... mialam juz ataki takie same jak przy woreczku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lukasz33 lata
Ja tez mialem operacje usuniecie pecherzyka zolciowego razem z kamieniami 4 miesiece temu jakie badania jeszcze mozna porobic i czy kamienie beda sie tworzyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tom
Przeczytaj ksiazke . Autor Andreas Moritz-Oczyszczanie watroby i woreczka zolciowego . Wylecialy ze mnie kamienie okolo 1 cm . Zadzialalo i bardzo polecam . Zaden lekarz nic mi nie doradzil , tylko wyciecie razem z woreczkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.